جشن انتشار کنسرت یانی در ال مارو

یک شنبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ۹۱ به مناسبت انتشار دی وی دی کنسرت سال  ۲۰۱۲  و آلبوم صوتی آن جشن کوچکی در تهران برگزار شد و جمع بسیار دوستانه ای از هوادارن دور هم جمع شدند.

حضور در این جمع و آشنایی از نزدیک با هوادارن و کاربران فعال و غیر فعال سایت! بسیار لذت بخش بود طوری که بعدا از اتمام ساعت محل اجاره شده دوستان دل نمیکندن و تا پاسی از شب در محیط مسکونی به سلب آسایش همسایه های محترم پرداختیم! واقعا شب لذت بخشی بود! خصوصا بخش دمپایی پرانی و آب ریختن!

برنامه با معرفی دوستان و بعد از اون پخش قسمت مورد علاقه تمام ایرانی ها شروع شد. و بعد از آن بحث هایی راجع کنسرت و امکانات و شرایط انجام شد. واقعا سخت بود که جلوی  عده ای  هوادار اجازه نداشته باشی بعضی مسائل محرمانه رو مطرح کنی تا خیال همه راحت بشه که یانی در راه است! ولی خب با هر سختی که بود فکر کنم همه تا حدود زیادی قانع شدن که نه بالاخره این چیزیه که در جریانیه و یانی هم رسما اعلام کرده! بعد از اون قسمتهایی از کنسرت یانی در ال مارو بخش شد و دور هم تماشا کردیم. خیلی حس خوبی داره وقتی کنسرت رو در کنار هواداران تماشا میکنی.

بعد از تماشای چند قطعه و به اتمام رسیدن ساعت برنامه دوستان تصمیم گرفتن حالا که همه دور هم هستیم گپ بزنیم. چیزی که خیلی جالب بود این بود که همه دوستان عمده صحبتشون حول موضوع کنسرت یانی در ایران بود و این نشان از اشتیاق بسیار زیاد همه دوستان به این موضوع بود. یکی از دوستان به مطلب مهمی اشاره کرد که انشاالله راه گشای چاپ ترجمه کتاب یانی درگفتار(یانی در کلمات) شود. آن مطلب این بود که یانی ایران بدنبال هدف سخت و بزرگی مثل کنسرت یانی در ایران هست و چاپ کتاب یانی به مراتب خیلی ساده تر از این کار عظیم است و این گفته باعث شد به آغاز مکاتبات رسمی برای دریافت مجوز ترجمه انتشار از انتشاراتی کتاب یانی به طور جدی تر از قبل مورد توجه قرار بگیرد. در پایان از آشنا شدن با نوازنده گانی که بینمون بودن لذت بردیم و صحبت های مختلفی انجام شد، از علایق شخصی، نحوه آشنا شدن با یانی، با سایت فن کلاب یانی ایران و خود بچه ها و مدیرا با یکدیگر… بعد هم معلوم شد نهایتا نام یانی و گوگل باعث شده همدگیر رو پیدا کنیم! البته همه ی این صحبتها در کافه انجام نشد!! بالاخره همسایه های محترم هم بهره مند شدن!در پایان بالاخره با سختی تمام آروم آروم همه جمع رو ترک کردن تا خاطره خوبی از یانی ایران برای همه به جا بمونه.

این برنامه بعنوان سومین برنامه گردهمایی رسمی یانی ایران خیلی عالی بود و همه دوستان خیلی لذت بردن و جای همه رو خالی کردن و همه به اتفاق خواهان برنامه های بیشتر و بیشتر بودن. همینجا اعلام میکنیم که حتما برنامه های زیاد و بهتر و بهتری برگزار خواهیم کرد تا از کنار هم بودن بیشتر از گذشته لذت ببریم و ارتباطات و رشته های محبت و اعتماد بینمون بیشتر رو بیشتر بشه و بتونیم برای یانی و هدفمون و هوادران بسیار زیاد ایرانی وقت بگذاریم و پاداشمون در کنار هم بودنمون باشه البته بعد از کنسرت یانی در ایران.

اخبار, ویژه سجاد ۵۷ دیدگاه

57 پاسخ به جشن انتشار کنسرت یانی در ال مارو

 1. majid می‌گوید:

  لطفا دفعه بعد آدرس بدین ما هم بیایم

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مرضیه(مسئول بخش یانی در گفتار) می‌گوید:

  آخی خوش به حالتون کاش ما هم بودیم
  ولی دو نکته قابل برداشت هست یکی اینکه فکر کنم ما از معدود فن کلابهایی باشیم که اینقدر اعضای جوان داریم(عکسهای فن کلابهای دیگه رو ببینید)و دوم اینکه بازهم از معدودهایی هستیم که ۹/۹۹درصد اعضا آقا تشریف دارن#58#45#34(من نمیدونم این خانمهای طرفدار یانی کجاهستند دلم پوسید از بس سالی یکبار فقط یه خانم اینوراپیداش میشه)#58#45#119

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  • سجاد (Executive Manager) می‌گوید:

   تک افتادین #58#100
   بله هوادارن ایرانی جوان ترین ها هستن. البته در سفر ارمنستان میان سال و سن بالاهم زیاد بود. یه علتش هم اینه که جوان ها اینترنتی هستن اما سن که میره بالا ضریب اینترنتی بودن هم میاد پایین. احتملا یک علت جوان بودن اکثریت همین هست.
   خانم ها هم توی سایت کم نیستن. فعال نیستن فقط. توی جشن هم ۴ نفر خانم داشتیم که سه نفر عکس نگرفتن علاوه بر اون چهار نفر دو نفرشون هم متاسفانه تا دم در اومدن اما یه کار خیلی مهمی براشون پیش اومد و … ایشون خانم عباسی بودن که در جریان سفر دبی خیلی کمک کردن.

   Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  • ramin(مسئول گالری ویدئو) می‌گوید:

   به نظر من هم ما اعضای خانم زیاد داریم ولی باید بیشتر فعالیت کنند #58#41#62#45

   Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  • محمد حکیمی می‌گوید:

   خانم های طرفداره یانی الان دارن آهنگ ناری ناری ناری گوش میدن..#58#100

   Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ashy می‌گوید:

  مشهدم بخدا شهر بدی نیستا!!!

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. MMA می‌گوید:

  سلام
  اینو میگم برای کسانی که لطف دارند و می خوان بدونن اونایی که تو عکسن کی ان
  بنده در عکس اول اولین نفر سمت چپ هستم (با عینک)
  دوستدار یانی وتمام طرفدارش هستم.
  سپاس.

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

 5. بهرام می‌گوید:

  سلام به همه اعضای گروه به ویژه دوستانی که اونشب اونجا بودن و با هم آشنا شدیم.
  واقعا خوش گذشت و تجربه خوبی بود که کسانی که یک علاقه و هدف مشترک دارن بقول معروف face to face با هم حرف بزنند.
  آقا سجاد و علی آقا دست شما هم درد نکنه.
  راستی فیدبک این برنامه تو سایت یانی چطور بوده؟
  پیشنهاد میکنم این نوع برنامه ها با هماهنگی قبلی و زودتر هرچند وقت یکبار برگزار بشه تا هم تعداد بیشتری بیان و هم برنامه ریزی بعضی فعالیتهای اینده رو بشه بهتر انجام داد.
  در ضمن بعضی دوستان خواسته بودن که بدونن کیا اونشب اونجا بودن. من فقط میتونم از طرف خودم بگم که : توی عکس اول، اولین نفر سمت راست هستم و ارادتمند همه دوستداران یانی.

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

 6. masdar می‌گوید:

  سلام
  خوب شد ما رفتیم تا جلسه رو شروع کنید #58#100
  خوش به حال همسایه ها!
  در مجموع شروع خوبی بود.
  ممنون#64#125#59#45

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

 7. بهنام (baha) می‌گوید:

  آقایون محمد حکیمی و محمد علی پاسبان لطفا مشکلتون با همدیگه رو حل کنید و اینقدر همدیگر رو دیسلاک نکنین
  مشکلتون با همدیگه چیه ؟

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

 8. محمد حکیمی می‌گوید:

  یه عکسه خوشکل ساختم.ببخشید زیاد خوب نشد دیگه#58#34#62
  http://aet.freeiz.com/photos/fae4e7975cfb.jpg

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

Add Comment Registerپاسخ دهید