اساسنامه

هدف از ایجاد باشگاه طرفداران یانی در ایران، دعوت از یانی و گروهش به ایران به منظور اجرای کنسرت است. این هدف، هدفی است ممکن اما در عین حال نیازمند پشتکار و همت گروهی. لذا ما در این هدف نیازمند کمک و یاری دوستانی هستیم که توانایی مدیریت بخش های سپرده شده را بر عهده گیرند در عین حال قادر به همکاری در تیم و گروه باشند.

در همین زمینه مدیریت باشگاه تصمیم بر این گرفته است که به منظور اجتناب از رکود غیرمنتظره پایگاه، با توجه به رسمی شدن آن، نامه ای توجیهی که مخاطب اصلی آن مدیران از پیش تعیین شده می باشند، تنظیم نماید تا از تاریخ درج، باشگاه بر اساس آن نامه به سوی هدف خود رهسپار شود.

لازم به ذکر است که در این اساس نامه حدود وظایف مدیران با توجیهات لازمه ابلاغ می شود و انتظار می رود که مدیران بر اساس این حدود فعالیت نموده و در غیر این صورت جایگزینی بین مدیران و اعضای سایت انجام گیرد.

توجه شما را به رئوس مدیریت جلب می نمایم.

۱)       مدیریت ارشد: نظارت بر امور مربوط به خط سیر باشگاه طرفداران به سوی اهداف کلی آن. ایشان باید دارای شم مدیریتی و نظارتی باشد تا بتواند بدون هیچ گونه مانعی به برنامه های خود جامه ی عمل بپوشاند.

۲)       مدیریت سایت (امور فنی): طراحی و رسیدگی به مسائل فنی سایت باشگاه طرفداران، ایشان باید به امور فنی سایت و طراحی و بروز رسانی آن تسلط کافی داشته باشد و با علم روز بتواند به زیبایی و کارآمدی سایت بیافزاید.

۳)         مدیریت محتوای سایت: برنامه ریزی و طرح ریزی محتوای کلی سایت در راستای به روز رسانی و افزایش جذابیت سایت برای جذب اعضای بیشتر و نظارت بر درج محتوا توسط سایر اعضا در. ایشان باید با علم روز آشنا بوده و فردی ایده گرا، باهوش و تنوع گرا و همچنین فعال باشد.

۴)         مدیریت ارتباطات: ارتباط با سایت های مرتبط برون مرزی و همچنین درون مرزی و مدیریت صفحه های تشکیل شده در سایت های اجتماعی از قبیل facebook و…. . ایشان باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشد و همچنین دارای روابط عمومی بالایی باشد.

۵)       مدیریت برنامه ریزی: برنامه ریزی در راستای ارتباط بیشتر بین اعضای گروه و باشگاه. ایشان باید با راههای ارتباطی مدیران و دیگر اعضا آشنا باشد و برای ایجاد جلسات، گردهمایی ها و… برنامه ریزی کند.

۶)       مدیریت سایت (امور داخلی): نظارت بر امور اجرایی در سایت و صحت و درستی درج و اجرای آن. ایشان باید به صورت روزانه بر امور سایت نظارت داشته باشد و همچنین به ورود و خروج اعضا به خصوص اعضای جدید و همچنین بر امور کامنت ها و نظرات و بخش پیشنهادات نظارت داشته باشد.

۷)       مدیریت تبلیغات: ارائه ی طرح های تبلیغاتی در راستای جذب اعضای جدید به سایت و نظارت بر امور تبلیغاتی که توسط گروه تبلیغات و اعضا انجام می شود. ایشان باید با فعالیت های اینترنتی آشنا و دارای روابط عمومی بالا باشد.

۸)       مسئول ترجمه: مسئول نظارت و ترجمه ی بخش انگلیسی سایت، و مطالب ثبت شده در آن و نامه. ایشان باید به زبان انگلیسی و اصول ترجمه تسلط کافی داشته باشد و همچنین به روز و قابل دسترسی باشد و به صورت روزانه و منظم به بررسی سایت بپردازد و مطالب جدید درج شده در سایت را با فاصله زمانی حداکثر ۱۲ تا ۲۴ ساعت ترجمه نماید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر دوستانی در پست های یاد شده، مشغول هستند. در صورتی که دوستی یقین دارد که قادر به فعالیت مداوم در این پست نمی باشد، سریعاً به ایمیل مدیریت مکاتبه کند تا جایگزینی های لازم صورت گیرد.

نسخه پی.دی.اف اساسنامه

مدیران کنونی:

ارشد: حمیدرضا، سایت (فنی): سجاد، سایت (داخلی): پژمان، محتوا: مهدی، ارتباطات: فرید، تبلیغات: پژمان، برنامه ریزی: مرضیه ، مسئول ترجمه :اتلیکو

البته دوستانی در بخش های غیر مدیریتی، فعال هستند که جای سپاس دارد، از جمله مرضیه در بخش سایه روشن های یانی در گفتار!

از ادامه ی فعالیت چنین دوستانی استقبال به عمل می آید. مشروط به اینکه منظم، پایدار و زیر نظر مدیریت محتوا باشد.

همچنین نیازمند همکاری شما عزیزان در موارد زیر هستیم لطفا در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم با ما تماس بگیرید admin@yanniran.com

مسئول بحث آزاد: مسئول هماهنگی و مدیریت پویای بخش بحث آزاد و به ویژه بحث آزاد هفتگی به صورت دقیق و منظم و ایجاد نظم و عادت دادن اعضا به نظم در بیان دیدگاه ها و ارائه موضوع از نظر ارائه یک موضوع با یک محور مشخص و داشتن عنوان مناسب.

طراح: جهت انجام امور گرافیک رایانه ای مانند ویرایش عکس و… در زمینه های گوناگون. مسط یا حداقل آشنا با فتوشاپ یا ابزارهای مشابه، داشتن ارتباطات قوی و در دسترس بود.

ویراستار و تدوین گر ویدئو: جهت تدوین یا ویرایش ویدئو، این شخص باید اینترنت مناسب برای انجام موفق فعالیت مذکور در اختیار داشته باشد.

اشخاصی که مایل به جابجایی، تغییر پست و یا بر عهده گرفتن مسئولیت های بیشتری هستند با ایمیل مدیریت(admin@yanniran.com) تماس حاصل نماییند.

از کلیه اعضا و مدیران دعوت میکنیم در هر زمینه ای که می­توانند همکاری کنند با ما در میان بگذارند. ما از هر گونه فعالیت شما عزیزان حمایت و استقبال می­کنیم.

در پایان لازم به ذکر است که این اساسنامه یک اساسنامه اولیه است و با هدف انجام یک اقدام فوری تهیه شده. لذا موارد تکمیلی در زمان مناسب اضافه و از نظرات شما عزیزان استفاده خواهد شد.