دعوت یانی

برای دعوت یانی به ایران و برروی کلید Demand it کلیک نمایید. همچنین از سایت مربوطه میتوانید کد این ابزارک را دریافت نموده برروی سایت ها، وبلاگ های شخصی خود قرار دهید و به افزایش آمار درخواست کمک کنید. سایت eventful.com مورد تایید تیم یانی می باشد و در سایت رسمی یانی معرفی شده است.

آدرس صفحه ی رای گیری

http://eventful.com/demand/yanni-/D0-001-003375180-0

آدرس محل دریافت کد ابزارک رای گیری برای درج در وبلاگها و …

http://eventful.com/demand/yanni-/D0-001-003375180-0/widgets/demands

راهنمای رای دادن

۱٫ بعد از کلیک نمودن روی دکمه بزرگ و زرد رنگ Demand it در سمت چپ سایت یا مراجعه به لینک مربوطه

صفحه ای مطابق تصویر زیر باز خواهد شد. از آنجا که در امریکا نیستیم و زیپ کد نداریم مطابق تصویر، لینک مشخص شده را کلیک نمایید.

۲٫ مطابق تصویر زیر نام کشور و شهر را انتخاب کنید. دقت کنید که در بخش نام شهر چند حرف اول تهران را تابپ نمایید و کمی صبر کنید تا کار انتخاب ظاهر شود. سپس گزینه مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید. دقت کنید که موارد اشتباه زیادی برای تهران تعریف شده فقط و فقط گزینه مشخص شده در این تصویر را انتخاب نمایید.

۳٫ دکمه زرد رنگ مشخص شده در تصویر را کلیک نمایید.

۴٫ مشخصات و آدرس ایمیلتان را وارد نمایید و دکمه مشخص شده را کلیک نمایید.

۵٫ در این مرحله صفحه پایانی و پیام اتمام مراحل نمایش داده میشود. اما عجله نکنید شما باید برای تایید رای خود به نامه ای که برایتان ارسال میشود مراجعه کنید!

۶٫ وارد ایمیلتان شوید و نامه ارسال شده را بازنمایید. بسته به سرویس ایمیلتان که یاهو یا جیمیل و … باشد روی دکمه یا لینک نمایش تصاویر بلوک شده در نامه دریافتی را کلیک نمایید تا نامه به درستی باز شود، حتما این کار را انجام دهید. سپس روی تصویر مشخص شده در کادر قزمز رنگ تصویر زیر کلیک نمایید.

چرا باید رای بدهم! اصلا این کار شدنی نیست…

لطفا فقط به نظرسنجی Tehrān, Iran, Islamic Republic of رای بدهید. و از اولین دیمند زیر استفاده نمایید.


View all Tehrān events on Eventful

View all events on Eventful