نظرات شما راجع نحوه مدیریت و اساسنامه

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با شیوه مدیریت سایت و اساسنامه موجود بیان نمایید. امیدوارم در کنار یکدیگر به نتایج خوبی در راستای مدیریت بهتر سایت و فعالیت های فن کلاب برسیم.

از فرصت استفاده میکنم تا یاد آور بشوم همانطور که قبلا هم گفته بودم لیست فعالیت های اعضا که جهت اولین ارزیابی فعالیت ها تهیه شده قابل اعتراض و تغییر است و انتظار میرود افرادی که لیست فعالیت هایشان را صحیح نمی دادنند لیست معقول و تخمینی جهت اصلاح ارائه کنند. قاعدتا مواردی که خارج از این چارچوب مطرح شوند چیزی بیشتر از یک ادعا در نظر گرفته نخواهند شد. گره ای که با دست باز می شود…

بحث آزاد, پیشنهادات شما سجاد ۵ دیدگاه

5 پاسخ به نظرات شما راجع نحوه مدیریت و اساسنامه

 1. (MMA (Video Gallery Manager می‌گوید:

  خوبه
  به همین شکل پیش میرویم

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. بــهــنـام (گالری ویدئو) می‌گوید:

  از نظر من اشکالی در اساسنامه جدید نیست و منطبق بر قوانین کلی وب هست.
  درباره نحوه مدیریت هم هرچی پیچیده ترش کنیم بدتره و به نظر من حتی ساده تر از اینی که الان هست هم میتونه باشه.
  نحوه عملکرد سایت و قوانینی که وضع میشه باید با هدف ما متناسب باشه. هدف ما هم کاملا مشخصه. #58#41#62#45
  #59#41

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

 3. محمد (Photo Gallery) می‌گوید:

  همون که خودتم بهش اشاره کردی کارها رو باید ساده گرفت و نیاز به چنین ساختار دست و پاگیری نیست #58#41#62#45
  مهم تر از همه این ها حفظ فضای صمیمی و دوستانست…#42#45#58#41

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

 4. سجاد می‌گوید:

  نظر شخصی من بعد از دو سال و نیم اینه که ساختار مدیریت پیچیده و ناصحیح و غیر شفاف گذشته روش مناسبی برای مدیریت چنین گروهی نبوده و نیست و با ساختار محیط هماهنگی لازم رو نداره. در رشته مدیریت همیشه تاکید شده ساختار مدیریتی باید با محیطی که درش عمل میکنه هماهنگ باشه و برای اون محیط ساخته شده باشه. در گذشته درعمل بیشتر بار کار بر دوش یک نفر بود و این خودش باعث خیلی مسائل و مشکلات میشد طوری که حتی در انتشار کامنت های کاربران مشکلاتی داشتیم. از دیگر مشکلات ما هماهنگ نبودن عنوانین و جایگاه ها با واقعیت بود که خودش باعث مسائل ثانویه ای میشد. ما حتی در بکار گیری و مشارکت دادن هوادارن شایسته و توانا مشکلاتی داشتیم. من به شخصه به عنوان کسی که داشتن ساختار مدیریتی و جایگاه ها رو به طور مشخص برای اولین بار مطرح کرده بعد از این دو سال به این نتیجه رسیدم که کارها رو باید ساده گرفت و نیاز به چنین ساختار دست و پاگیری نیست. وقتی هوادار شایسته ای فرصت پیدا کنه خودش بهترین ایده ها رو میده و بهترین ها رو انجام میده. مهم اینه که ما این شایستگی رو پیدا کنیم. متوجهش باشیم و بهش فرصت بدیم و راهنماییش کنیم. مدیریت پیچیده برای چنین سیستم مردم نهادی چیزی جز درد سر و ابهام و سرخوردگی هوادار نداره. من فکر میکنم ما باید رجعت کنیم به دوارن وبلاگ نویسی هوادارن کهنه کاری مثل مرتضی و سامان و امثال اونها. البته نه کاملا به اون شکل کمی بهتر همونطور که اون سالها وبلاگ ها مالک و مدیر داشتن اینجا هم خواهد داشت طبیعت دنیای سایت های اینترنتی همینه. به نظر من ما باید نویسنده ، ویراستار و نویسنده افتخاری داشته باشیم و در کنار اون نمایندگی ها فن کلاب در شهرستان ها رو داشته باشیم برای گردهمایی ها و جشن ها و … تصمیمات رو به صورت گروهی آنلاین یا آفلاین در جلساتی که میگذاریم اتخاذ میکنیم. این سیستم یک سیستم هوادار محوره و یک فعالیت کاملا بدون منفعته برای همه. هرکس میاد یه گوشه کار رو انجام میده با عشق و علاقه برای دل خودش. امیدوارم به محیط دوستانه و راحت و با صفای همون سال ها برگردیم چیزی با چنین شرایطی اینهمه داستان نداره که کی مدیر چی باشه و کی چه تصمیمی بگیره و … کل این کارا یه کار برای دل خودمون برای اهداف خودمون هر هدفی که هست، میخواد معرفی یانی باشه، میخواد کنسرت یانی در ایران باشه. میخواد سرگرمی باشه. دلیلی نداره این همه پیچیدش کنیم.
  این نظرمن هست به عنوان کسی که بیشتر بار سایت رو به دوش کشیدم و تمام هزین های سایت رو پرداخت کردم.
  اگر کسی نظری داره لطفا بگه تا استفاده کنیم. هرچی نظر جمع بگه و اگر بحث جایگاه ها و مدیریت مشابه اونچه قبلا بوده مطرح هست همین اول کار اعلام میکنم که مدیر سایت بالاترین جایگاه هست و در رابطه با امور مربوط به سایت حرف آخر رو میزنه و اصالت جایگاه مدیر سایت به مالکیت، هزینه و زمانی هست که صرف میکنه و نه رای گیری و … و یک جایگاه ثابت و بدون تغییر هست. این کار عملا مشارکت دادن هواداران در مدیریت سایت و فن کلاب هست و طبیعیه که نباید انتظار داشت منجر به مجاز دوستن تیشه به ریشه درخت زدن بشه!!
  گفتنی ها رو گفتم منتظر شنیدن نظراتتون هستم.

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

Add Comment Registerپاسخ دهید