بحث آزاد

این بخش به صورت ویژه به منظور بیان نظرات و عقاید شما و بحث های آزاد مختلف و متفرقه درنظر گرفته شده. لطفاً در نظراتتان کمال احترام متقابل را حفظ نمایید و از بحث پیرامون اعتقادات شخصی و مسایل اجتماعی به طور جدی بپرهیزید.
همچنین برای بیان پیشنهادات به بخش مربوطه مراجعه نمایید.

در راستای بهبود سطح کیفی بسیار پایین بحث های (بخوانید گپ و گفت) انجام شده در بخش بحث آزاد. به زودی بخشی برای صحبت های این دست در سایت در نظر گرفته خواهد شد. و از این پس صحبت های بی مورد و بی محتوا بدون تعارف حذف خواهد شد.
بحث آزاد باید تبدیل بشود به محلی برای بحث های جالب و دارای محتوای مناسب و مرتبط با یانی. امیدواریم این کار باعث افزایش سطح کیفی بخش بحث آزاد و مشارکت دوستانی که با وضع موجود سکوت را انتخاب کرده اند شود و مانند سال و ماه های اول شاهد بحث و گفتگو های مفید و قابل استفاده برای همگان باشیم.
(((مطالب بی محتوا و غیر ضرور در تمام بخش های سایت و خصوصا بحث آزاد حذف خواهد شد.)))

پیوست

بخش گپ و گفت غیر برخط جهت گفت و گو های روزمره که بحث آزاد در این دست کامنت ها غرق شده بود، راه اندازی شد. کامنت های این بخش جدید فقط برای اعضا قابل مشاهد است. امیدواریم بیشتر شاهد استفاده شما از بخش بحث آزاد باشیم و از بحث و تبادل نظر مفید و به دور از جر و بحث استفاده کنیم. و در غیر این صورت لطفا به بخش گپ و گفت مراجعه نمایید.

بخش گپ و گفت راه اندازی شد

تازه وارد هستید؟ خودتان را در اینجا معرفی کنید! دوست من! بحث آزاد محیطی برای بحث و گفت و گوی مفید است نه معرفی و گپ و گفت!

بحث آزاد سجاد ۱۱,۵۳۳ دیدگاه

11,533 پاسخ به بحث آزاد

 1. محمد (Photo Gallery Manager) می‌گوید:

  #62#58#47
  گالری جدید عکس
  یانی در برزیل ۲۰۱۲
  #58#100

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 2. sparsanik می‌گوید:

  سلا به همه
  خب من یه چند روزه سرم خلوت شده به همین دلیل وقتم برای درک هنر بیشتر#58#41
  اول به دوستان بگم که دو فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد و پرمتئوس رو از دست ندن چون بسیار فیلم های سنگینی بودن . کلا امسال سال خوبی برای سینما هست. بگذریم …. وقت بیشتر من تمام به دیدن فیلم ختم نشد. برای دیدن کنسرت های یانی هم وقت داشتم چون خیلی وقت بود کامل ندیده بودم و دلتنگشون بودم . و به نتیجه ای رسیدم که سخت منو تو فکر برده…….. به قول یکی از بچه های سایت که میگفت موسیقی بخشی از زندگی یانیه .. بله همینطور هم هست. موسیقی وسیله ای بود برای یانی برای رسیدن به قله های موفقیت و بیان احساسات معنوی خودش . موسیقی یانی سراسر احساس هست چون موسیقی نیست که از روی علمش و نت نویسی باشه . موسیقی ناب و اصیلی هست که از درون او سرچشمه گرفته اینارو همه ما میدونیم پس نیاز به بازگو نیست. من وقتی داشتم کنسرتا رو نگاه میکردم دیدم انصافا ۳ کنسرت اول مخصوصا تاج محل و آکروپلیس از بعضی جهات قابل مقایسه با بقیه کنسرت ها نیست. درسته که هر کنسرت هدف و مقصد خودشو طی میکرد و هر کنسرت دستاوردهای متفاوتی داشت ولی من دوست داشتم یانی طبق روال گروه ارکستر پیش میرفت و کنسرت کمتر برگزار میکرد و همونارو در مکانی خاص با ارکستر بزرگ و به با شکوهی هر چه تمام تر. ولی این فقط نظر من یا نهایت نظر برخی طرفداران دیگه باشه.واقعا ما از دل انسان های بزرگ به خصوص یانی چه خبر داریم؟ انسان های بزرگ اهداف بزرگتری هم مد نظر دارن . هدف هایی که بعضی هاش میتونه بالاتر از بی توجهی به شهرت و پول ، بی توجهی به جوایز موسیقی که به نظرم اصلا کلاس کاری یک موسیقیدان بزرگ رو پایین میاره باشه . و هزاران دلیل دیگه …… اگه یانی الان صلابت دهه نود رو داشت ۱ نفر آدم هم جرئت حتی نقد کردنش رو در کشور ما نداشت .
  دوستان سرتونو به درد نیارم ختم کلام اینه که یانی الان داره (موسیقیشو فدای برخی مسائل میکنه) . چیزهایی که صلح و دوستی در اون بیشترین نقش رو دارن.چیزهایی که شاید ما تا آخر عمرمون نفهمیم . نفهمیم که در دل ایشون چی میگذشت….. بله دوستان یانی امروز داره خیلی ریسک میکنه خیلی . من از دیدن کنسرت های قبلی و مقایسش با ویدئو های سال ۲۰۱۰ به بعد دارم به این مسائل پی میبرم . مهمترین مسئله این ریسک هم موسیقیش هست. داره این ریسکو با موسیقیش میکنه فعلا هم که جواب گرفته ولی درست داره مثل قضیه آکروپلیس میشه البته موضوع اینجا با اونجا فرق داره ولی در اونجا هم یانی وقتی دید نمیتونه با سیستم موسیقی آمریکا هماهنگ بشه تا دلار آخر پولشو صرف تبلیغ کنسرت بزرگ آکروپلیس کرد که این هم نوعی قمار بزرگ حساب میشه . کنسرتی که نزدیک یه یک میلیارد نفر دیدن. این راهی یگانه ای بود که یانی قدم در اون گذاشت و امروزه مثال اینه که یانی به تنهایی و با صلابت زیاد قدم در جاده ای گذاشته که تا امروز هیچ انسانی قدم به اون جاده نذاشته. جاده ای که به نظر میرسه به اهداف خودش بسیار نزدیک شده و فقط مسافر اون جاده و خدا میدونه که چه اتفاقاتی در این مسیر برای اون رخ داده . چیزی که پیداست اینه که خدا واقعا هوای مسافر تنهاشو داشته و خیلی دوستش داشته . مسافری که اسمش یانیه……..#59#41
  نکته من به شما قول میدم اگه میشد که برای ارکستر و بقیه کارهای فنی پولی نگیرن شخص یانی هیچ هزینه ای برای دیدن کنسرت هاش قبول نمیکرد و کنسرت ها رو حتی به صورت رایگان برگزار میکرد ولی همین ارکستر کوچک هم خرجای خودشو داره به هر حال این ها ماه ها دور از خانواده هستن و این کار باید مزایای بیشتری داشته باشه.یانی هم داره مزد بیشتر میده این امری طبیعیست . امیدوارم روزی برسه که بفهمیم یانی واقعا چی میخواست .. اون چیزی که ما فکر میکنیم یانی میخواد در این دوره و زمانه دست نیافتنیست تقریبا. امیدوارم رویا های صلح آمیز این مرد بزرگ به حقیقت بپیونده حتی شده (تا آخرین لحظه)…..#59#41

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

  • بهنام (مسئول گالری ویدئو) می‌گوید:

   سلام. #58#41
   با حرفات موافقم. ولی اینو بدون که یانی کاملا مشخص هست که چی میخواد. چون حرفش و دلش یکیه. و هدفی که یانی به دنبالش بود بعضی از کشور های جهان از سال ۱۹۹۳ استارتش رو زدن و طی این ۲۰ سال به نظر من پیشرفت های خوبی هم حاصل شده و امکان داره حتی تا سال ۲۰۵۰ این پروژه عظیم طول بکشه. ولی در نهایت رویاها به واقعیت تبدیل میشوند. #58#41#62#45

   Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. (MMA (Video Gallery Manager می‌گوید:

  منتشر شد #58#41#62#45

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. (MMA (Video Gallery Manager می‌گوید:

  انتشار ویدیو جدید امشب ساعت ۳۰ : ۲۰ #58#100

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. سجاد (Executive Manager) می‌گوید:

  آل اکسس در سایت منتشر شد.
  ممنون بهنانم جان کمک نمیکردی تا جمعه طول میکشید منتشرش کنیم.
  http://yanni-ifc.com/las-vegas-all-access-2012/

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 6. rsyc می‌گوید:

  dostan kasi khabar dare chera yanni touresho cancel karde? gharar bood ke bere Australia va New Zealand.vali yehoo ghat kard touresho…age to sitesham bebinin neveshte ke felan touri nadare dar hali ke tamame blitash forosh rafte…hala mikhan blita ro pas begiran poolaro pas bedan!!1chera?akheeeeeee#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40#58#40#40

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  • سجاد (Executive Manager) می‌گوید:

   سلام.
   بله متاسفانه چند روز پیش کنسل شد و تیم یانی نامه ای برای نماینده ها فرستاده بودن به این صورت و گفته بودن اگر کسی جویا شد. جواب تیم یانی این هست و منتقل کنید…
   ———————-
   یانی و گروه ارکسترش و کارکنان تیم یانی بسیار ناراحت شدند از این که تور یانی در استرالیا و نیوزلند به تعویق افتاد. بنظر میرسد بعد مسافت و مناقشات گیج کننده برنامه ریزی برای حضور در آمریکا، آمریکای جنوبی، چین، هند، خاورمیانه و اروپا، حضور ما را در استرالیا و نیوزلند غیر ممکن ساخته است.

   افراد زیادی ماه ها به شدت تلاش کردند تا این موضوع محقق شود. ما در پی فرصتی هستیم تا در آینده برای تور در استرالیا و نیوزلند برنامه ریزی کنیم.
   ———————-

   Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

 7. محمد (Photo Gallery Manager) می‌گوید:

  سلام بچه ها..
  تو آل اکسس جدید عکس جشن تولد یانی که بچه های شیراز خودمون گرفتنو گذاشتن #58#100

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

  • بهنام (مسئول گالری ویدئو) می‌گوید:

   به زودی در سایت منتشر میشه. #59#41

   Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

   • radfar می‌گوید:

    مشهد چی#58#45#63#58#45#63#58#45#63#58#45#63#63

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

    • بهنام (مسئول گالری ویدئو) می‌گوید:

     آل اکسس لاس وگاس بوده هاااا. #58#100
     همینم خیلی عجیبه که در آل اکسس لاس وگاس اومدن چند تا از عکس های جشن ها رو نشون دادن.
     نه مشهد نیست. فقط یه دونه عکس از مراسم شیراز هست.

     Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

   • ramin(مسئول بازنشسته) می‌گوید:

    دیدم #58#100 ایول #58#100
    از بین این همه عکس از همه فن کلاب ها چند تا عکس رو انتخاب کردند و عکس ما رو هم انتخاب کردند ! کار کار تیم یانی بسیار عالی بود ، مخصوصا این که این اپیزود مربوط به لاس وگاس و تور امریکا بوده و ربطی به کشورای غیر از آمریکا نداشته ولی عکس ما رو هم گذاشتند #58#41#62#45
    یانی از دور جواب محبت های ما رو میده #58#120
    انشالله به زودی در ایران ببینیمش #58#120#58#41#62#45

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

  • محمد علی پاسبان می‌گوید:

   یه اتفاق بد هم بوووود
   یه عکس دیگه هم بووود اصلا خوشم نیومد ازش
   خیییلیییی بد شد#58#40

   Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

   • سجاد (Executive Manager) می‌گوید:

    در کل چیز مهمی نیست دوست من. اما چیزی که بده دودستگی و خود خواهیه متاسفانه.
    از ما هم کاری برنمیاد. ظاهرا قراره فعالیت های نماینده رسمی مورد قبول دوستان نباشه و خودشون مستقل کار کنن. این موضوع به مامربوط نمیشه. همشون موفق باشن. لطفا در این رابطه هم دیگه هیچ صحبتی نکنید. نه دلیلی داره نه به صلاحمون هست!!

    Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 0

 8. sparsanik می‌گوید:

  دیشب داشتم کنسرت آکروپلیس رو میدیدم. یه کار کوچیک داشتم ولی جوری شد که محو کنسرت شدم .رسیدم به قطعه آریا…
  حالا نمیدونم کیا موافقن ولی انصافا اون دو تا خانم تو آکروپلیس اجرای بهتری داشتن . نمیگم بقیه خوب اجرا نکردن اصلا همه آهنگای یانی عالی اجرا میشه ولی قطعه آریا تو کنسرت آکروپلیس نسبت به اونایه دیگه اپرایی تر بود. اپرای اصیل بود. اون خانم سفید پوسته دیدید آخر آهنگ چطور صداشو نازک کرد؟! واقعا چطور میشه یه سفید پوست و یه سیاه پوست صداشون انقدر به هم نزدیک باشه؟!

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 9. سجاد (Executive Manager) می‌گوید:

  سلام. دوستان.
  در راستای بهبود سطح کیفی بسیار پایین بحث های (بخوانید گپ و گفت) انجام شده در بخش بحث آزاد. به زودی بخشی برای صحبت های این دست در سایت در نظر گرفته خواهد. و از این پس صحبت های بی مورد و بی محتوا بدون تعارف حذف خواهد شد.
  بحث آزاد باید تبدیل بشه به محلی برای بحث های جالب و دارای محتوای مناسب و مرتبط با یانی. امیدواریم این کار باعث افزایش سطح کیفی بخش بحث آزاد و مشارکت دوستانی که با وضع موجود سکوت را انتخاب کرده اند شود و مانند سال و ماه های اول شاهد بحث و گفتگو های مفید و قابل استفاده برای همگان باشیم.
  (((مطالب بی محتوا و غیر ضرور در تمام بخش های سایت و خصوصا بحث آزاد حذف خواهد شد.)))

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 0

 10. 1001 می‌گوید:

  راستی آل اکسس این هفته چی شد#58#40

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Add Comment Registerپاسخ دهید