پیشنهاد پنجم

ببخشید من خودم دارم دخالت می کنم و می نویسم، چون نمی دونستم دقیقاً کجا باید بنویسم!

دوستان یکسری پیشنهاد دادند مبنی بر مرتبط کردن سایت با موسیقی ایرانی و…. . حالا اگر اجازه می دین من یک مجموعه ای از این پیشنهاد ارائه کنم!

همانطور که یکی از دوستان اشاره کردن (فکر کنم آقا رضا)، باید سایت به سمت موسیقی ایرانی گرایش داشته باشه. اگر دیده باشید یانی تو هر کشور خاصی کنسرت اجرا کرده، سعی کرده از فرهنگ موسیقایی آن کشور هم استفاده کنه! پس بیاییم هدف بعدیمان را بگزاریم روی جذب نیرو های متخصص موسیقی که البته همین حالا هم بین خودمون کم نداریم، مثل آقا حمیدرضا!

یعنی اول روی سازها و دستگاه های ایرانی تحقیق کرده، سپس روی رابطه ی فواصل دستگاه های ایرانی با سبک هی غربی تحقیق می کنیم و بعد نتیجه را به صورت دوزبانه بر روی سایت درج کنیم!

پیشنهادات شما پژمان (مدیر داخلی سایت و تبلیغات) ۱۱ دیدگاه

11 پاسخ به پیشنهاد پنجم

 1. Mostafa می‌گوید:

  به نظر من باید یه برنامه ریخته بشه که ما همه همو ببینیم……..
  می تونید برنامه ریزی کنید؟ اگه همو ببینیم می تونیم راحت تر حرف بزنیم…..

  و مطمئنا پیشنهاد های بهتری می تونیم بدیم…….

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. سجاد(مدیر) می‌گوید:

  به به… به به… آقا پژمان شما خودتون هم کم تخصص نداریدها…. بنظرم بینمون افراد دیگری هم هستن که صداشو در نمیارن و اینکاره تشریف دارن….#58#100

  این فکر خیلی خوبی هست و خب لید کردن این قضیه کار خودتونه آقا پژمان #58#100

  البته بهتر بود پست جدیدی باز نمیکردید و در ادامه همون مطلب درج می شد. خب دیگه چیکار میشه کرد. مدیریت بخش پیشنهادات در اختیار مرضیه خانم و آقا فرید بود که هر دو توجیح شده بودن اما وقتی این عزیزان این بخش رو فعال نکردند من شخصا اقدام کردم. از این به بعد قبل از باز کردن مطلب جدید خبر بدید. ما فقط میخوایم بی نظمی پیش نیاد.

  در ضمن فعالیت دیگه ای در این ضمینه از قبل در دست اقدام بوده و اونم درج یک سری مطالب در باب معرفی سازهای ایرانی و … هست که آقا مهدی(مدیر محتوا) دارن روش کار میکنن.

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  • پژمان (مدیر تبلیغات) می‌گوید:

   سلام آقا سجاد!
   ببخشید من یکم خودسر شدم، البته به خاطر این بود که مطمئن نبودم که کجا باید بنویسم!
   قول می دم دیگه تکرار نشه!!!
   در مورد لید کردن مطلب هم باید بگم در کل قضیه ی کشف رابطه بین فواصل و دستگاه های ایرانی و غربی از تزهایی است که من خیلی مشتاقم به شخصه روی آن تحقیق کنم ولی فکر کنم نیاز به یک ایرانگردی و جهانگردی داره که با این وقت محدود ما سازگار نیست، بنابراین پیشنهاد می کنم بعد تکمیل طرحهای در دست اجرا، به اجرای این مطلب بپردازیم، فکر کنم اون موقع وقت آزاد بیشتری داشته باشیم، منم همه جوره در خدمتم!
   البته با اجازه اساتید!!!

   Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فاطمه(مدیر ارتباطات) می‌گوید:

  این عالیه!!!#58#41#62#45
  توی پیشنهاد قبلی دقیقا” منظورم همین بود. من اول پیشنهاد چهارم خوندم و همین مطلب به ذهنم رسید. امیدوارم این کار در برنامه های آتی سایت قرار بگیره و عملی بشه.#58#41

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. niki nana می‌گوید:

  اوه عزیزم این خیلی خوبه ولی فکر میکنم خیلی هم تخصصیه وکار اهل فنه و باید از اونها دعوت بشه.من میگم بخشی مجزا برای این مقوله در نظر گرفته شه .مسلما میشه وباید در اینجا به موسیقی ایرانی و وجوه اشتراکش با موسیقی یانی و……پرداخت ولی به نظر من نه به این شکل که کلیت سایت به اون سمت سوق پیدا کنه چون به هر حال هممون میدونیم و از اسمشم پیاسی که اینجا سایت طرفداران یانیه.من به عنوان یک نظر دهنده چون دانشش رو ندارم نمیتونم راهکاری غیر از دعوت از اهل موسیقی برای این کار بدم و فکر میکنم در کنار سایر فعالیت ها کار بسیار خوبیه.

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

Add Comment Registerپاسخ دهید