درباره سایت و گام های بعدی

با سلام خدمت همه دوستان و طرفداران یانی عزیز. قبل از هرچیزی باید گفت بسیار مسروریم که بالاخره عده ی قابل توجهی  از طرفدارن ایرانی یانی بعد از سالها بر سر آرزوی دیرینه همه طرفداران، هم فکر و همراه شدند تا این آرزوی دیرینه را به حقیقت تبدیل کنیم. آروزی آمدن یانی به ایران!

این وبسایت با هدف فراهم آوردن مکانی مجازی با امکانات مناسب به منظور فعالیت کلاب هوادران ایرانی یانی راه اندازی شده. همانطور که احتمالا متوجه شده اید این سایت از وردپرس استفاده می کند لازم است بگویم وردپرس در درجه اول یک سیستم وبلاگ نویسی است و الان دارید باخودتان می گویید که خب وبلاگ که داشتیم! باید به اطلاعتان برسانم که وردپرس امکانات خیلی بیشتری به ما میدهد و امروزه بعنوان یک سیستم مدیریت محتوا هم شناخته میشود و بابت این موضوع مورد تقدیر قرار گرفته است…بعلاوه من مدت قابل توجهی با هسته وردپرس کارکردم و توانایی لازم برای ایجاد تغریبا هر تغییری را که ممکن باشد دارم… اینها را گفتم که بگویم نهایتا سایت به شکل سایت درخواهد آمد و طرح و گرافیک کنونی فقط برای رفع احتیاج است و در اسرع وقت در کنار مسائل مهم تر، گرافیک یا همان قالب اصلی سایت ساخته خواهد شد.

مطلب دوم در رابطه با تشکیل گروه ها است که فرمی الکترونیکی جهت اعلام تخصص و زمینه های ممکنه فعالیت هر یک از شما دوستان در روز های آینده در سایت قرار خواهد گرفت.

مطلب سوم در رابطه با تهیه هاست است. هاستی که هم اکنون از آن استفاده میکنیم مربوط به یکی از پروژهای شخصی من بوده است که هنوز به اتمام نرسید… به زمان پایان اجاره این هاست هم مدت زیادی باقی نمانده. بعلاوه مشخصات فنی آن نیز بسیار محدود می باشد و احتمالا پاسخگوی نیازما نیست… در گام بعدی فرم الکترونیکی دیگری به منظور سنجش میزان آمادگی شما هوداران عزیز جهت تامین منابع مالی قرار خواهد گرفت. استقبال شما موجب تضمین آینده فن کلاب است.

در حال حاضر شما را دعوت به عضویت در سایت میکنیم. برای استفاده کامل از امکانات موجود نیاز به ثبت نام میباشد. لطفا بیش از یک بار ثبت نام نکنید. در صورت مشاهد حسب های کاربری اضافه حذف میشود.

باتشکر،

تیم مدیریت

اخبارسایت سجاد