تصحیح افکار عمومی!

باسلام.

روز گذشته فاطمه خانم پیشنهاد جالبی دادن که من شخصا از روزهای اول به فکرش بودم و حالا فرصتی هست راجع به این موضوع بیشتر بحث کنیم تا به نتایج بهتری برسیم. این پیشنهاد را بدون کم و کاست نقل میکنم.

“دوستان، من یه مطلبی می خوام بگم اما اصلا” دلم نمی خواد که به حاشیه کشیده بشه!!!
ما باهم تعارف نداریم! همه ی ما می دونیم که وجهه ی ایران توی دنیا اصلا” خوب نیست. حتی اوایل که موضوع کنسرت یانی در ایران توی سایت همسایه مطرح شد سر این قضیه هم بحثهایی پیش اومد…اینم خوب می دونم که در این زمینه کاری از دست ما ساخته نیست!شاید پیش خودت فکر کنید که من چقدر خوش خیالم… اما به این فکر کنید که در نهایت همه ی ما ایرانی هستیم و این قضیه که دنیا روی ما چه نظری داره همه ی ما رو رنج میده… شاید اگر روزی یانی به ایران بیاد خیلی از تصوراتی که در مورد ما وجود داره دست خوش تغییراتی بشه!بگذریم…
حرف من اینه که بین پیشنهاداتی که مطرح شد یه همچین پیشنهادی رو هم جا بدیم: ” چه راهکارهایی به ذهنتون می رسه که می تونه تصویر زیبایی از ایران رو در نظر یانی و مدیرانش و یا هر شخص خارجی که به دیدن این سایت میاد، به جا بگذاره…”
شاید اولین کاری که به ذهن همه ی ما می رسه، همون پیشنهاد عکس و توصیفاتی از اماکن تاریخی ایرانه … یعنی شاید بشه گوشه ای از سایت رو هم به این کار اختصاص داد.”

خب همانطور که اشاره شد اولین مورد استفاده از عکس های اماکن تاریخی و مستنداتی در این رابطه هست که همه متوجه هستیم پس بیشتر به موارد دیگری فکر کنید.

جمع بندی
———————————————————————————————–
۱٫دوستان بحث و اطناب موضوع ممنوع.
۲٫مواردی که رنگ و بوی ۳۰یاسی میتونه داشته باشه یا حاشیه ساز هست و…. به ایمیل مدیریت ارسال کنید و از درج آن در این محل خود داری کنید.
۳٫موارد ۳۰یاسی و حاشیه ای مد نظر این بحث نمی باشد.
۴٫فقط و فقط راهکار ارائه کنید… لطفا…
———————————————————————————————–

پیشنهادات شما سجاد ۶۱ دیدگاه

61 پاسخ به تصحیح افکار عمومی!

 1. پژمان (مدیر تبلیغات) می‌گوید:

  چه خبرههههههههه!
  من پیشنهاد می کنم برای اینکه هم بحث ملی و اجتماعی پیش بره و هم بحث موسیقی (کسی هم به من نگه حاشیه می زنی!) اقدام کنیم به پیدا کردن مهره های خارجی (طرفدار یانی) یا ایرانیان مقیم خارج کشور!
  بعد آروم آروم مذاکراتمون رو شروع کنیم (یکدفعه مذاکره ی عمومی نکنیم، یکی یکی!)
  اینطوری میتونیم آروم آروم مزه ی دهن اونوریا رو بفهمیم!
  مثلاً من چندتا دوست آمریکایی عاشق یانی تو قیس بوک دارم که می تونم از طریق اونا اقدام کنم!

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

Add Comment Registerپاسخ دهید